PARACETAMOL

Idyl Huismerk Paracetamol 500mg Coffeine

1 4 4 4
|
Idyl Huismerk Paracetamol 500mg Coffeine
Idyl Huismerk Paracetamol 500mg Coffeine
Idyl Huismerk Paracetamol 500mg Coffeine
2-4 werkdagen
Minimale afname: 10 stuks.
40 Tab
€ 1,88

Productomschrijving

Idyl Huismerk Paracetamol 500mg Coffeine

Bij koorts en pijn bij griep en verkoudheid, hoofdpijn, kiespijn, zenuwpijn, spit, spierpijn, menstruatiepijn en koorts en pijn na vaccinatie.

Te gebruiken bij koorts en pijn, bij griep en verkoudheid, bij koorts en pijn na vaccinatie, hoofdpijn, kiespijn, zenuwpijn, spit, spierpijn en menstruatiepijn.
Tabletten heel, zonder kauwen innemen met een half glas water.

 

Niet te gebruiken bij: overgevoeligheid voor paracetamol of een ander bestanddeel van de tabletten.

 

- Bewaren niet boven 25 graden in de originele verpakking.
- Buiten bereik van kinderen bewaren.
- Voor het gebruik de bijsluiter raadplegen.

 

Bestanddelen:
De werkzame bestanddelen zijn 500 mg paracetamol en 50 mg coffeïne per tablet.
Microkristallijne cellulose (E460), maïszetmeel, povidon (E1201), glycerol (E422), docusaat, natrium, natriumcarboxymethylzetmeel (E466), siliciumdioxide (E551) en magnesiumstearaat (E470B).

Afmetingen

Hoogte: 4.5 cm
Breedte: 11.5 cm
Diepte: 3 cm

Lees meer